| Yeni Hesap
MİMOZA DANIŞMANLIK İZMİR
856 sok. No:3 Nurhan 4/402 (Konak PTT Yanı) Konak İZMİR
(0232) 446 79 73
(0232) 482 30 80
(0232) 482 14 06
(0505) 220 41 52
(0505) 220 41 51

Çocuk bakıcısı

Çocuk bakıcısıÇocuk bakıcısı
Çocuk bakıcısı
Çocuk bakıcısı İzmir; çocuk bakıcılığı konusunda deneyimli, referanslı dadı, çocuk bakıcılar ile çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini koruyarak yaşadığı ortamda bakımının ve ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmayı amaç edindik. Çocuk gelişimi mezunu ve eğitimli annelerden oluşan deneyimli çocuk bakıcısı ve bebek bakıcısı elemanlarımız, çocuklar ile iyi iletişim kuran, sorunları rahatlıkla algılayan, çözüm sunan çocuk bakıcılarıdır.

Ev işlerine yardımcı

Bulunduğunuz ortamın saygınlığına olumlu katkıda bulunabilmek en önemli hedefimizdir. Ev işlerine yardımcı, temizlikçi bayan elemanlar güvenlik araştırması yapılıp deneyimli, disiplinli, güleryüzlü, referanslı kişilerden oluşmaktadır. Bu tür elemanlar evin temizliği, ütüsü ve işverenin vereceği diğer işleri üstlenmektedir.

Firmamız, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından verilen izin belgesi ile özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstemektedir.
Çocuk bakıcısı izmir çocukbakıcısı dadı çocuk bakıcılar bebek bakıcısı. İzmir 'de çocuk bakıcısı dadı bakıcı abla çocukbakıcısı, çocuk bakıcı anne yardımcısı ev işlerine yardımcı temizlikçi gündelikçi.
Bu formu kullanarak ` Mimoza Danışmanlık İzmir ` ile hemen irtibata geçebilirsiniz:

Size süratle ulaşılabilmesi için lütfen `telefon numaranızı` yazmayı unutmayınız.Bu formun gönderileceği yer: Mimoza Danışmanlık İzmir

İzmir Çocuk Bakıcısı Firmaları