| Yeni Hesap
Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.

Çocuk Bakıcısı Bursa Bebek Bakıcısı

  • Çocuk bakıcısı, çocuk gelişimi mezunu çocuk gelişim eğitmeni
  • Pedagog dadı anne yardımcısı ev öğretmeni bakıcı anne
  • Bebek bakıcısı bebek hemşiresi
Çocuk sahibi olmak çok güzel bir duygu ama bir o kadar da sorumluluk nedeni. Bizler, endişelerinizi anlıyor ve bu konuda destek olmayı hedefliyoruz. 0-6 yaş çocuk gelişiminde çok önemli bir evredir. Bu dönemde çocuk sadece konuşmayı, yürümeyi, değil aynı zamanda birey olmayı, sosyalleşmeyi de öğrenir. Ve bu dönemde kişiliği büyük ölçüde gelişir, gelecekte nasıl bir birey olacağı şekillenir.

Çocuk bakıcısı, bakıcı anne ve ev öğretmenlerimiz de aradığımız en önemli özellikler; Çocukları sevmesi, güvenilir ve dürüst olması konusunda eğitimli ve deneyimli olmasıdır.
  • Sizlere önerdiğimiz çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, bakıcı anne adayları kurumumuz tarafından birebir görüşme ve referansların aranması ile değerlendirilmekte, belli sağlık ve savcılık araştırmaları yapılmaktadır.
  • Çalışmaya karar verdiğimiz çocuk bakıcıları ve bebek bakıcıları, doktor ve sosyal danışmandan oluşan eğitici kadromuz tarafından eğitime tabii tutulmaktadır.
  • Sizlerin beklentilerine uygun olduğunu düşündüğümüz çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı ile sizleri görüştürerek iki tarafın birbirini tanıması amaçlamaktadır.
Ev öğretmeni hizmetimizle çocuğun ödev, vb ne ayırmanız gereken zamanın yerine oyun oynayarak, keyifli paylaşımlar da bulunarak onunla geçireceğiniz zaman kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. Ev Öğretmenlerimiz; Çocuğun yaşına, ailelerin aldırmak istedikleri eğitime uygun birebir eğitimler vermektedir.

Firmamız, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından verilen izin belgesi ile özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstemektedir.

Diğer Hizmetlerimiz; Hasta bakıcı, yaşlı bakıcı ve yaşlı bakımı, evde bakım hizmetleri. villa ve çiftlikler çocuksuz yardımcı aile, villa personeli, çiftlik personeli. Ev işlerine yardımcı, villa elemanı çocuksuz karı koca hizmetli yardımcı aile bahçıvan şoför aşçı.
Çocuk bakıcısı Bursa bakıcı çocukbakıcısı dadı çocuk bakıcılar bebek bakıcısı. Bursa'da çocuk bakıcı anne yardımcısı ev işlerine yardımcı temizlikçi gündelikçi.


4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR Bursa İl Müdürlüğü
Atatürk Cad. No: 104 Osmangazi BURSA
Tel : (0224) 225 17 46 - 225 17 45
Tel : (0224) 225 15 15
Faks : (0224) 220 20 13
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır